Air Optix Aqua Multifocal (6 lęšiai)

€44.49
97% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 31.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€44.49
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Mėnesiniai lęšiai Air Optix Aqua Multifocal

Alcon nutraukė Air Optix Aqua Multifocal gamybą ir šiuo metu pristato naują Air Optix plus HydraGlyde Multifocal versiją. Jei senosios versijos neturime, automatiškai siunčiame naująją versiją už tą pačią kainą. Alcon rekomenduoja pereiti prie naujosios versijos, tam nereikia papildomai konsultuotis su akių specialistu.

Su Alcon gaminamais kontaktiniais lęšiais Air Optix Aqua Multifocal aiškiai matyti ir gerai jaustis gali nuo presbiopijos regėjimo sutrikimų kenčiantys žmonės. Šie lęšiai tinka nešioti kiekvieną dieną ir juos reikia keisti kas mėnesį. Dėl gamybai naudojamos Precision Transition Design technologijos su šiais lęšiais vienodai gerai matysite iš arti, iš toli ir iš vidutinio nuotolio. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Lęšius Air Optix Aqua Multifocal galima įsigyti ir 3 lęšių pakuotėje.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Drėkinimas per visą dieną

Air Optix Aqua Multifocal kontaktiniai lęšiai yra aprūpinti AQUA Moisture sistema, kuri puikiai išlaiko drėgmę, todėl nešiojant šiuos lęšius patogiai jausitės nuo ryto iki vakaro. Dėl šios technologijos lęšius galima neišsiimant nešioti iki 6 parų. Prieš pradedant kontaktinius lęšius nešioti prailgintai būtina pasikonsultuoti su akių gydytoju.

Kone didžiausias deguonies pralaidumas

Air Optix Aqua Multifocal lęšių deguonies pralaidumas yra 5 kartus didesnis nei hidrogelinių kontaktinių lęšių. Jis taip pat yra didesnis už visų kitų silikono ir silikono hidrogelio multifokalinių lęšių deguonies pralaidumą.

Atributai - Air Optix Aqua Multifocal (6 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Papildymas: +1.00, +2.00, +2.50
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 138 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 33%
Prekės pavadinimas: Air Optix Aqua Multifocal
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon B
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

97%
251 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Aušra Jank.

Iš visų multifokalinių lęšių, kokius tik bandžiau, šitie patys geriausi tikrai. Liksiu prie šių.

Giedre

Dekoju. Pries dvi savaites pirma karta is jusu uzsisakiau. Tie patys lesiai bet iseina pigiau nei Optikoj.

Romas

Geri, ačiū.