Acuvue Oasys for Astigmatism (6 lęšiai)

€28.64
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
attributesPrimary

Ketvirtadienis 15.11.

Cleaner
blank
Pridėti
€5,7
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€28.64
GUDRI
ALTERNATYVA

Toriniai lęšiai TopVue Premium for Astigmatism yra skirti astigmatizmui taisyti. Dėl savo unikalaus dizaino šie lęšiai stabiliai laikosi ant akies, o dėl didelio vandens kiekio ir deguonies pralaidumo akys visą dieną jausis patogiai. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Kaina: €25.85 Sutaupyk: €2.79
GUDRI
ALTERNATYVA
Eko rinkiniai
Kaina: €34.13 Sutaupyk: €2.50
Kaina: €34.34 Sutaupyk: €1.50
Pristatom dykai užsakymus virš 15€
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

2 savaičių toriniai lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism

Johnson and Johnson gaminami 2 savaičių toriniai lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism yra skirti astigmatizmui koreguoti. Šie naujos kartos lęšiai sukurti Acuvue Advance for Astigmatism kontaktiniams lęšiams pakeisti. Gamintojas patvirtina, kad regos parametrams (dioptrijoms, bazinei kreivei, cilindrui, ašiai) nepasikeitus, Acuvue Advance lęšius keičiant Acuvue Oasys lęšiais su akių gydytoju pasitarti nebūtina.

Acuvue Oasys for Astigmatism lęšiai išsiskiria dideliu deguonies pralaidumu ir tobulai laikosi ant akių. Kaip ir jų sferinių lęšių versija Acuvue Oasys, šie lęšiai gaminami iš pralaidžios Senofilcon B medžiagos ir pasižymi 38% vandens kiekiu. Negano to, dėl HYDRACLEAR PLUS technologijos toriniai lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism nesausina akių ir yra patogūs nešioti visą dieną.

Stabilumas nešiojant

Šie lęšiai gaminami naudojant Accelerated Stabilisation Design (ASD) technologiją, dėl kurios ant akies visada tobulai laikosi ten, kur priklauso. Kiekvienąkart sumirksint akies vokas nustumia lęšį į reikiamą poziciją, ir šis savo ruožtu atitinkamai kompensuoja astigmatizmo keliamus regėjimo trūkumus.

Apsauga nuo UV spindulių

Lęšiuose Acuvue Oasys for Astigmatism yra ir nuo UV spindulių apsaugantis filtras, blokuojantis daugiau kaip 95% UVA ir 99% UVB spindulių radiacijos. Nešiodami šiuos lęšius ne tik jausitės patogiai, bet ir būsite apsaugoti. Tačiau turėkite omenyje, kad kontaktiniai lęšiai uždengia tik dalį akies, todėl norint visiškai apsisaugoti nuo galimos spindulių daromos žalos rekomenduojama nešioti ir akinius nuo saulės.

Galimybė nešioti prailgintai

Lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism yra sukurti nešioti 2 savaites. Dieną panešiojus, vakare juos reikia išsiimti ir nuplovus valomuoju tirpalu nakčiai palikti kontaktinių lęšių dėkliuke. Pasikonsultavus su akių priežiūros specialistu ir gavus leidimą, šiuos lęšius galima neišsiimant dėvėti iki šešių parų. Lęšius nešiojant tokių būdų, praėjus šešioms paroms reikia juos išmesti.

Atributai
Stiprumas: nuo -9,00 iki +6,00, cil: -0,75 iki -2,75
Galiojimo laikas: 24 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Medžiagos tipas: Senofilcon A
Galima nešioti neišsiimant: Taip
Vandens kiekis: 38%
Deguonies pralaidumas: 129 Dk/t
Diametras (DIA): 14,5
Filtras nuo UV spindulių: Taip
Kiekis: 6 lęšiai
Gamintojas: Johnson and Johnson
Bazinė kreivė (BC): 8,6

Atsiliepimai (2)

100%
Įvertinkite šį produktą
100%
100%
RAIMONDA DIRGĖLIENĖ

Naudojausi jais žymiai ilgiau nei 2 sav. Išsiimdavau ir vėl įsidėdavau daugybę kartų. Gaila, bet prie komputerio dirbti negalėjau.

100%
Audronė Grušienė

Viskas gerai. Ačiū už dovanėlę

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Goda

Deja neturėjot mano lęšių(turbūt dėl mano "nerealių" parametrų :DDD ), bet nustebinot, kad sugebėjot per savaitę gauti ir išsiųsti. Dėkui, paprastai žymiai ilgiau trunka. Kažkada beveik mėnesį laukiau kažkur.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top