Acuvue Oasys for Astigmatism (12 lęšiai)

€48.49
90% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 25.10. Pirmadienis 25.10. Pirmadienis 25.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€48.49
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Toriniai lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism (dvisavaitiniai)

Johnson and Johnsondvisava­itiniai toriniai lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism yra skirti astigmatizmui koreguoti. Šie naujos kartos lęšiai pakeičia žinomus Acuvue Advance for Astigmatism lęšius. Johnson and Johnson užtikrina, kad lęšių parametrai (dioptrijos, bazinė kreivė, cilindras, ašis) nepasikeitė, todėl pereinant prie Acuvue Oasys lęšių, papildoma konsultacija su oftalmologu nebūtina.

Acuvue Oasys for Astigmatism lęšiai pasižymidideliu deguonies pralaidumu, lęšiai labai gerai priglunda ir laikosi prie akies obuolio. Kaip ir sferinių lęšių versija Acuvue Oasys, šie lęšiai gaminami iš pralaidžios Senofilcon B medžiagos, kuri savyje turi 38% vandens. Negano to, dėl HYDRACLEAR PLUS technologijos toriniai lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism nesausina akių ir išlieka patogūs visą dieną.

Stabilumas nešiojant

Šie lęšiai gaminami naudojant Accelerated Stabilisation Design (ASD) technologiją, kurios dėka lęšiai labai gerai priglunda prie akies obuolio ir išlieka reikiamoje vietoje. Kaskart sumirksint akies vokas nustumia lęšį į reikiamą poziciją, ir šis savo ruožtu atitinkamai kompensuoja astigmatizmo keliamus regėjimo trūkumus.

Apsauga nuo UV spindulių

Lęšiai Acuvue Oasys for Astigmatism turiapsauginį UV spindulių filtrą, kuris blokuoja 95% UVA ir 99% UVB spindulių, patenkančių į akis. Nešiodami šiuos lęšius ne tik jausitės patogiai, bet ir būsite apsaugoti. Vis dėl to turėkite omenyje, kad kontaktiniai lęšiai uždengia tik dalį akies, todėl norint visiškai apsisaugoti nuo galimos spindulių daromos žalos rekomenduojama nešioti ir akinius nuo saulės.

Galimybė nešioti prailgintai

Lęšius Acuvue Oasys for Astigmatism galima nešioti 2 savaites. Dieną panešiojus, vakare juos reikia išsiimti ir nuplovus valomuoju tirpalu nakčiai palikti kontaktinių lęšių dėkliuke. Pasikonsultavus su akių priežiūros specialistu ir gavus leidimą, šiuos lęšius galima neišsiimant dėvėti iki šešių parų. Lęšius nešiojant tokiu būdų, po šešių parų juos reikia išmesti.

Atributai
Gamintojas: Johnson and Johnson
DIA: 14.50
BC: 8.60
Pakuotės dydis: 12 lęšių
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 129 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Vandens kiekis: 38%
Prekės pavadinimas: Acuvue Oasys for Astigmatism
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.75
Stiprumo amplitudė: nuo -9.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Senofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
UV filtras : Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarūs

TopVue Premium for Astigmatism (6 lęšiai)

Prekyboje
  • UV filtras
  • Didelis vandens kiekis
  • Pinigų grąžinimo garantija
Kaina tik: €24.49
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

90%
28 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?