Acuvue Oasys (6 lęšiai)

€23.99
99% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data ketvirtadienis 20.6. rinkitės parametrus...
Akių parametrai skirtingi
Pridėti prie užsakymo €7.49 €5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€23.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €6.59 , jei užsakymas viršija €80.00

Atributai - Acuvue Oasys (6 lęšiai)

Gamintojas: Johnson and Johnson
BC: 8.80, 8.40
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Deguonies pralaidumas: 147 Dk/t
Vandens kiekis: 38%
Prekės pavadinimas: Acuvue Oasys
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
Lęšių medžiaga: Senofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
UV filtras : Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

99%
143 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (12)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Indrė Zinkevičiūtė

Nekokybiški lęšiai, pirmą dieną įsidėjus griaužė akis, vaizdas kaip pro rūką ir liejasi - nesuprantu, už ką čia tokie puikūs reitingai ir liaupsės šiems Acuvue lęšiams?! Deja, teks išmesti visą pakuotę ir nurašyti į nuostolį. Nerekomenduoju.

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, labai apgailestaujame, kad jūsų patirtis su šiais lęšiais buvo nemaloni. Šie lęšiai tikrai labai populiarūs tarp mūsų klientų, skundų dėl jų sulaukiame labai retai. Žinoma, lęšių tinkamumas yra gan individualus dalykas – kas tinka vienam klientui, nebūtinai tiks kitam. Tačiau iš jūsų aprašymo atrodo, kad galėtų būti ir kitų priežasčių. Susisieksime su jumis el.paštu, kad galėtume kartu atrasti sprendimą.

Lina Žutautė

Ar yra galimybė Acuvue Oasys pirkti po vieną lešį, kad būtų galima išbandyti? Kadangi akių stiprumas skirtingas, o lęšių toleravimas labai individualus dalykas, nesinori iškarto pirkti dviejų didelių pakuočių.

Atsakymas info@alensa.lt

Malonu, kad susisiekėte su mumis ir kad domitės prekėmis iš mūsų parduotuvės.😊 Mes parduodame tik tokiomis pakuotėmis, kaip supakuoja gamintojas, po vieną Acuvue Oasys lęšį įsigyti pas mus deja nėra galimybės. Bandomųjų lęšių (po vieną) dažniausiai turi akių specisltai arba akių klinikos. Gavę bandomuosius lęšius ir pabandę gaėsite užsisakyti pas mus didesnes pakuotes už labai palankias kainas.

Tomas

Man optikos salone, prieš pirmą kartą juos perkant buvo sakę, kad šiuos lęšius galiu nešioti 3-4 savaites ir aš juos ilgą laiką, kelis metus nešiojau vis po mėnesį laiko, bet neseniai pasitikrinęs akis, man gydytoja pasakė, kad mato drumzlelių akyse. Manau, kad taip yra dėl to, kad nekeisdavau šių lęšių kas dvi savaites. Jie man yra labai patogūs, bei patinkantys, bet galbūt juos reikėtų keisti kas dvi savaites, kaip ir rekomenduoja gamintojas, arba geriausias variantas būtų nešioti vienadienius lęšius?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, dėkojame už pasidalintą patirtį. Labai apgailestaujame, dėl atsiradusio akių drumstumo.... Rekomenduojame lęšius nešioti tik pagal gamintojo rekomendacijas.

Tomas

ĮSPŪDINGOS kokybės lęšiai! Net nežinau ar yra geresnių už juos, bet pagal kainos ir kokybės santykį jie tikrai yra vieni geriausių.

Toma

Sveiki seniau sakiausi lęšius mėnesinius, o dabar jų išvis nėra ar kaip?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, norime patikinti, kad vis dar prekiaujame šiais lęšiais ir jie yra mėnesiniai.

Rimas

Sveiki pirkdavau FitView 2 lesius -0.5, bet perkant jokiu klausimu apie BC ir DIA nebuvo - ir jie man tinka- tai kokius pasirinkti atitinkamus Acuvue Oasys lesius

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, Fitview lęšiai turi skirtingus BC ir DIA. Priklauso nuo to kokius lęšius nešiojote: mėnesinius, dienius ar dvisavaitinius? Jei dar turite pakuotę nuo lęšių, kuriuos naudojote paskutinį kartą, ant jos tikrai bus pažymėti šie parametrai (BC ir DIA). Jei pakuotės jau nebeturite, pabandytike susirasti tuos lęšius internete ir produkto aprašyme tikrai rasite BC ir DIA reikšmes. Tikimės, kad išsirinksite sau tinkamus lęšius! Jei kils kokių klausimų būtinai kreipkitės dar kartelį.

Dalia

Noriu uzsisakyti kontaktiniu lesius, klausimas butu, mano BC (spindulys) 8.6, o pagal pasirinkima yra 8.4 arba 8.8. Ka tureciau pazymeti?

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, Dalia,

Tokiu atveju rekomenduojame rinktis kitus lęšius, kuriuos gaminama ir pagal Jūsų bazinės kreivės parametrus. Tarkime, kiti dvisavaitiniai lęšiai TopVue Premium ( https://www.alensa.lt/…ium-6-lesiai ) gaminami su 8.6 bazine kreive. Vieni populiariausių lęšių Biofinity yra mėnesianiai, tačiau taip pat gaminami su 8,6 bazine kreive ( https://www.alensa.lt/…ity-6-lesiai )

Visgi geriausia būtų pasitarti su savo akių ligų specialistu ir kartu nutarti, kurie lęšiai Jums būtų geriausi.

Giedre

Akys skirtingos, -1.5 ir -2.25. Kaip pasirinkti? Ka reiskia BC ir DIA?

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, Giedre,

BC - bazinė kreivė, DIA - diametras. Šią informaciją Jums suteiks Jūsų akių ligų gydytojas.

Jei akys skirtingos, prie parametrų pasirinkimo tiesiog spustelkite mygtuką 'akių parametrai skirtingi'. Galėsite pasirinkti skirtingus parametrus kitai pakuotei.

Pagal gamintojų rekomendacijas, prekiaujame tik nepradarytomis pakuotėmis.

Tikiuosi pagelbėjau Jums, jei iškils papildomų klausimų - būtinai kreipkitės į mūsų aptarnavimo tarnybą.

Virginija P.

Tik pradedu kontaktinius lęšius nešioti ir dabar net sunku pagalvoti apie grįžimą prie akinių. Labai puikūs lęšiai. Man optikoje mergaitė sakė, kad šitie lęšiai daugumai žmonių yra tinkami. Nenusivyliau.

Ruta

Praeita savaitgali teko pirma karta gyvenime miegoti su lesiais. Siaip tai gana jautrios mano akytes, bet kazkaip iskentejo su sitais Acuvue geriau nei tikejausi :D rekomenduociau.

Mantas

Mano lęšių dioptrijos yra -1,75, bet jaučiu, kad matau ne per geriausiai, ar nieko tokio jei pirksiu -2?

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, Mantai,

Tokiu klausimu rekomenduočiau pasikonsultuoti su gydytoju oftalmologu. Net jei neatrodo, kad įvyko kažkokie regos pakitimai nuo Jūsų paskutinio apsilankymo, pasitikrinti parametrus lęšių receptui reikėtų bent kartą per metus.

O.

Ar galima su siais lesiais maudytis?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, prieš maudantis visus kontaktinius lęšius reikėtų išsiimti.