Acuvue Oasys (6 lęšiai)

€20.59
98% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 26.5. Stock day info: Today 26. gegužės Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. gegužės rinkitės parametrus...
Pridėti tirpalą:
Tirpalo pridėti nenoriu
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Valomasis tirpalas Gelone 50 ml
€2.79
Valomasis tirpalas Gelone 100 ml
€4.29
Valomasis tirpalas Gelone 2 x 360 ml
€13.59
Valomasis tirpalas Gelone 3 x 360 ml
€19.89
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Valomasis tirpalas Gelone 50 ml
€2.79
Valomasis tirpalas Gelone 100 ml
€4.29
Valomasis tirpalas Gelone 2 x 360 ml
€13.59
Valomasis tirpalas Gelone 3 x 360 ml
€19.89
Pridėti prie užsakymo
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€20.59
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98, jei užsakymas viršija €65.00

2 savaičių lęšiai Acuvue Oasys

Acuvue Oasys yra naujausios rinkos lyderio Johnson and Johnson gaminamos 2 savaičių kontaktinių lęšių kartos produktas. Šie lęšiai yra patobulinta kontaktinių lęšių Acuvue Advance Plus versija. Acuvue Advance Plus buvo pirmieji iš silikono hidrogelio pradėti gaminti lęšiai.

Acuvue Oasys lęšius galima įsigyti ir 12 lęšių bei 24 lęšių pakuotėse.

Lęšiai visoms sąlygoms

Acuvue Oasys kontaktiniai lęšiai tinka nešioti visais atvejais. Dėl savo silikono hidrogelio medžiagos Sanofilcon A jie išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu - 147 Dk/t.

Sudėtyje esanti drėkinamoji medžiaga (Hydraclear Plus) išlaiko lęšius drėgnus net ir nešiojant ilgą laiką, todėl akys mažiau pavergsta. Didelis vandens kiekis apsaugo ir nuo apnašų rinkimosi ant lęšio paviršiaus.

Puikiai tinka jautrioms ir pavargusioms akims

Šie lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems jautrias akis, taip pat tiems, kurių akys yra nuolat dirginamos ir pervargsta dirbant. Dėl didelio deguonies pralaidumo šiuos lęšius galima nešioti ir prailginai, neišsiimant iki 6 parų. Prieš pradedant prailgintai nešioti kontaktinius lęšius būtina pasitarti su akių priežiūros specialistu.

Nenešiokite lęšių ilgiau nei nurodyta

Rekomenduotina lęšių nešiojimo trukmė yra nustatoma gamintojo, atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių lęšiai gaminami, ir atsparumą apnašų rinkimuisi ant lęšio paviršiaus. Dėl savo pačių patogumo ir akių būklės lęšius visada reikia keisti nešiojimo terminui pasibaigus. Laikykitės akių gydytojo duotų nurodymų ir akys išliks sveikos ilgiau.

Atributai

Gamintojas: Johnson and Johnson
BC: 8.80 8.40
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Deguonies pralaidumas: 147 Dk/t
Vandens kiekis: 38%
Prekės pavadinimas: Acuvue Oasys
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
Lęšių medžiaga: Senofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
UV filtras : Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

98%
40 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (10)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Tomas

Man optikos salone, prieš pirmą kartą juos perkant buvo sakę, kad šiuos lęšius galiu nešioti 3-4 savaites ir aš juos ilgą laiką, kelis metus nešiojau vis po mėnesį laiko, bet neseniai pasitikrinęs akis, man gydytoja pasakė, kad mato drumzlelių akyse. Manau, kad taip yra dėl to, kad nekeisdavau šių lęšių kas dvi savaites. Jie man yra labai patogūs, bei patinkantys, bet galbūt juos reikėtų keisti kas dvi savaites, kaip ir rekomenduoja gamintojas, arba geriausias variantas būtų nešioti vienadienius lęšius?

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, dėkojame už pasidalintą patirtį. Labai apgailestaujame, dėl atsiradusio akių drumstumo.... Rekomenduojame lęšius nešioti tik pagal gamintojo rekomendacijas.

Tomas

ĮSPŪDINGOS kokybės lęšiai! Net nežinau ar yra geresnių už juos, bet pagal kainos ir kokybės santykį jie tikrai yra vieni geriausių.

Toma

Sveiki seniau sakiausi lęšius mėnesinius, o dabar jų išvis nėra ar kaip?

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, norime patikinti, kad vis dar prekiaujame šiais lęšiais ir jie yra mėnesiniai.

Rimas

Sveiki pirkdavau FitView 2 lesius -0.5, bet perkant jokiu klausimu apie BC ir DIA nebuvo - ir jie man tinka- tai kokius pasirinkti atitinkamus Acuvue Oasys lesius

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, Fitview lęšiai turi skirtingus BC ir DIA. Priklauso nuo to kokius lęšius nešiojote: mėnesinius, dienius ar dvisavaitinius? Jei dar turite pakuotę nuo lęšių, kuriuos naudojote paskutinį kartą, ant jos tikrai bus pažymėti šie parametrai (BC ir DIA). Jei pakuotės jau nebeturite, pabandytike susirasti tuos lęšius internete ir produkto aprašyme tikrai rasite BC ir DIA reikšmes. Tikimės, kad išsirinksite sau tinkamus lęšius! Jei kils kokių klausimų būtinai kreipkitės dar kartelį.

Dalia

Noriu uzsisakyti kontaktiniu lesius, klausimas butu, mano BC (spindulys) 8.6, o pagal pasirinkima yra 8.4 arba 8.8. Ka tureciau pazymeti?

Atsakymas

info@alensa.lt

Laba diena, Dalia,

Tokiu atveju rekomenduojame rinktis kitus lęšius, kuriuos gaminama ir pagal Jūsų bazinės kreivės parametrus. Tarkime, kiti dvisavaitiniai lęšiai TopVue Premium ( https://www.alensa.lt/…ium-6-lesiai ) gaminami su 8.6 bazine kreive. Vieni populiariausių lęšių Biofinity yra mėnesianiai, tačiau taip pat gaminami su 8,6 bazine kreive ( https://www.alensa.lt/…ity-6-lesiai )

Visgi geriausia būtų pasitarti su savo akių ligų specialistu ir kartu nutarti, kurie lęšiai Jums būtų geriausi.

Giedre

Akys skirtingos, -1.5 ir -2.25. Kaip pasirinkti? Ka reiskia BC ir DIA?

Atsakymas

info@alensa.lt

Laba diena, Giedre,

BC - bazinė kreivė, DIA - diametras. Šią informaciją Jums suteiks Jūsų akių ligų gydytojas.

Jei akys skirtingos, prie parametrų pasirinkimo tiesiog spustelkite mygtuką 'akių parametrai skirtingi'. Galėsite pasirinkti skirtingus parametrus kitai pakuotei.

Pagal gamintojų rekomendacijas, prekiaujame tik nepradarytomis pakuotėmis.

Tikiuosi pagelbėjau Jums, jei iškils papildomų klausimų - būtinai kreipkitės į mūsų aptarnavimo tarnybą.

Virginija P.

Tik pradedu kontaktinius lęšius nešioti ir dabar net sunku pagalvoti apie grįžimą prie akinių. Labai puikūs lęšiai. Man optikoje mergaitė sakė, kad šitie lęšiai daugumai žmonių yra tinkami. Nenusivyliau.

Ruta

Praeita savaitgali teko pirma karta gyvenime miegoti su lesiais. Siaip tai gana jautrios mano akytes, bet kazkaip iskentejo su sitais Acuvue geriau nei tikejausi :D rekomenduociau.

Mantas

Mano lęšių dioptrijos yra -1,75, bet jaučiu, kad matau ne per geriausiai, ar nieko tokio jei pirksiu -2?

Atsakymas

info@alensa.lt

Laba diena, Mantai,

Tokiu klausimu rekomenduočiau pasikonsultuoti su gydytoju oftalmologu. Net jei neatrodo, kad įvyko kažkokie regos pakitimai nuo Jūsų paskutinio apsilankymo, pasitikrinti parametrus lęšių receptui reikėtų bent kartą per metus.

O.

Ar galima su siais lesiais maudytis?

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, prieš maudantis visus kontaktinius lęšius reikėtų išsiimti.