Acuvue Oasys (6 lęšiai)

€20.59
99% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 31.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€20.59
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

2 savaičių lęšiai Acuvue Oasys

Acuvue Oasys tai rinkos lyderio Johnson and Johnson 2 savaičių kontaktiniai lęšiai. Šie lęšiai yra patobulinta kontaktinių lęšių Acuvue Advance Plus versija, kurie buvo pirmieji silikono hidrogelio lęšiai rinkoje.

Acuvue Oasys lęšius galima įsigyti ir 12 lęšių bei 24 lęšių pakuotėse.

Geras regėjimas bet kokiomis sąlygomis

Acuvue Oasys lęšiai sukurti taip, kad puikus rezultatas būtų pasiektas net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Dėl silikono-hidrogelio medžiagos Sanofilcon A lęšiai pasižymi itin dideliu deguonies pralaidumu - 147 Dk/t.

Acuvue Oasys lęšių sudėtyje yra šios firmos užpatentuota drėkinamoji medžiaga (Hydraclear Plus), kuri palaiko pakankamą kontaktinių lęšių drėgmę visą nešiojimo laikotarpį ir neleidžia kauptis nuosėdoms, galinčioms sukelti neryškų matymą ir diskomfortą.

Puikiai tinka jautrioms ir pavargusioms akims

Šie lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems jautrias akis, o taip pat ir tiems, kurių akys yra nuolat dirginamos ir pervargsta dirbo metu. Dėl didelio deguonies pralaidumo šiuos lęšius galima nešioti ir prailgintai, neišsiimant iki 6 parų. Norėdami lęšius nešioti neišsiimant pirmiausia būtinai pasitarkite su savo akių priežiūros specialistu.

Nenešiokite lęšių ilgiau nei nurodyta

Rekomenduojamą lęšių poros nešiojimo laiką nustato gamintojas, atsižvelgdamas į lęšio medžiagos ilgaamžiškumą ir jos atsparumą nuosėdų susidarymui. Todėl, siekdami užtikrinti savo akių sveikatą ir komfortą, kruopščiai laikykitės lęšių keitimo grafiko. Norėdami apsaugoti savo akis, laikykitės savo gydytojo oftalmologo rekomendacijų.

Atributai - Acuvue Oasys (6 lęšiai)

Gamintojas: Johnson and Johnson
BC: 8.80, 8.40
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Deguonies pralaidumas: 147 Dk/t
Vandens kiekis: 38%
Prekės pavadinimas: Acuvue Oasys
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
Lęšių medžiaga: Senofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
UV filtras : Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

99%
64 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (10)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Tomas

Man optikos salone, prieš pirmą kartą juos perkant buvo sakę, kad šiuos lęšius galiu nešioti 3-4 savaites ir aš juos ilgą laiką, kelis metus nešiojau vis po mėnesį laiko, bet neseniai pasitikrinęs akis, man gydytoja pasakė, kad mato drumzlelių akyse. Manau, kad taip yra dėl to, kad nekeisdavau šių lęšių kas dvi savaites. Jie man yra labai patogūs, bei patinkantys, bet galbūt juos reikėtų keisti kas dvi savaites, kaip ir rekomenduoja gamintojas, arba geriausias variantas būtų nešioti vienadienius lęšius?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, dėkojame už pasidalintą patirtį. Labai apgailestaujame, dėl atsiradusio akių drumstumo.... Rekomenduojame lęšius nešioti tik pagal gamintojo rekomendacijas.

Tomas

ĮSPŪDINGOS kokybės lęšiai! Net nežinau ar yra geresnių už juos, bet pagal kainos ir kokybės santykį jie tikrai yra vieni geriausių.

Toma

Sveiki seniau sakiausi lęšius mėnesinius, o dabar jų išvis nėra ar kaip?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, norime patikinti, kad vis dar prekiaujame šiais lęšiais ir jie yra mėnesiniai.

Rimas

Sveiki pirkdavau FitView 2 lesius -0.5, bet perkant jokiu klausimu apie BC ir DIA nebuvo - ir jie man tinka- tai kokius pasirinkti atitinkamus Acuvue Oasys lesius

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, Fitview lęšiai turi skirtingus BC ir DIA. Priklauso nuo to kokius lęšius nešiojote: mėnesinius, dienius ar dvisavaitinius? Jei dar turite pakuotę nuo lęšių, kuriuos naudojote paskutinį kartą, ant jos tikrai bus pažymėti šie parametrai (BC ir DIA). Jei pakuotės jau nebeturite, pabandytike susirasti tuos lęšius internete ir produkto aprašyme tikrai rasite BC ir DIA reikšmes. Tikimės, kad išsirinksite sau tinkamus lęšius! Jei kils kokių klausimų būtinai kreipkitės dar kartelį.

Dalia

Noriu uzsisakyti kontaktiniu lesius, klausimas butu, mano BC (spindulys) 8.6, o pagal pasirinkima yra 8.4 arba 8.8. Ka tureciau pazymeti?

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, Dalia,

Tokiu atveju rekomenduojame rinktis kitus lęšius, kuriuos gaminama ir pagal Jūsų bazinės kreivės parametrus. Tarkime, kiti dvisavaitiniai lęšiai TopVue Premium ( https://www.alensa.lt/…ium-6-lesiai ) gaminami su 8.6 bazine kreive. Vieni populiariausių lęšių Biofinity yra mėnesianiai, tačiau taip pat gaminami su 8,6 bazine kreive ( https://www.alensa.lt/…ity-6-lesiai )

Visgi geriausia būtų pasitarti su savo akių ligų specialistu ir kartu nutarti, kurie lęšiai Jums būtų geriausi.

Giedre

Akys skirtingos, -1.5 ir -2.25. Kaip pasirinkti? Ka reiskia BC ir DIA?

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, Giedre,

BC - bazinė kreivė, DIA - diametras. Šią informaciją Jums suteiks Jūsų akių ligų gydytojas.

Jei akys skirtingos, prie parametrų pasirinkimo tiesiog spustelkite mygtuką 'akių parametrai skirtingi'. Galėsite pasirinkti skirtingus parametrus kitai pakuotei.

Pagal gamintojų rekomendacijas, prekiaujame tik nepradarytomis pakuotėmis.

Tikiuosi pagelbėjau Jums, jei iškils papildomų klausimų - būtinai kreipkitės į mūsų aptarnavimo tarnybą.

Virginija P.

Tik pradedu kontaktinius lęšius nešioti ir dabar net sunku pagalvoti apie grįžimą prie akinių. Labai puikūs lęšiai. Man optikoje mergaitė sakė, kad šitie lęšiai daugumai žmonių yra tinkami. Nenusivyliau.

Ruta

Praeita savaitgali teko pirma karta gyvenime miegoti su lesiais. Siaip tai gana jautrios mano akytes, bet kazkaip iskentejo su sitais Acuvue geriau nei tikejausi :D rekomenduociau.

Mantas

Mano lęšių dioptrijos yra -1,75, bet jaučiu, kad matau ne per geriausiai, ar nieko tokio jei pirksiu -2?

Atsakymas info@alensa.lt

Laba diena, Mantai,

Tokiu klausimu rekomenduočiau pasikonsultuoti su gydytoju oftalmologu. Net jei neatrodo, kad įvyko kažkokie regos pakitimai nuo Jūsų paskutinio apsilankymo, pasitikrinti parametrus lęšių receptui reikėtų bent kartą per metus.

O.

Ar galima su siais lesiais maudytis?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, prieš maudantis visus kontaktinius lęšius reikėtų išsiimti.