Acuvue Oasys (12 lęšių)

€38.99
98% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 29.10. Stock day info: Tomorrow 29. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€38.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

2 savaičių lęšiai Acuvue Oasys

Acuvue Oasys yra naujausios rinkos lyderio Johnson and Johnson gaminamos 2 savaičių kontaktinių lęšių kartos produktas. Šie lęšiai yra patobulinta kontaktinių lęšių Acuvue Advance Plus versija. Acuvue Advance Plus buvo pirmieji iš silikono hidrogelio pradėti gaminti lęšiai.

Acuvue Oasys lęšius galima įsigyti ir 6 lęšių bei 24 lęšių pakuotėse.

Lęšiai visoms sąlygoms

Acuvue Oasys kontaktiniai lęšiai tinka nešioti visais atvejais. Dėl savo silikono hidrogelio medžiagos Sanofilcon A jie išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu - 147 Dk/t.

Sudėtyje esanti drėkinamoji medžiaga (Hydraclear Plus) išlaiko lęšius drėgnus net ir nešiojant ilgą laiką, todėl akys mažiau pavergsta. Didelis vandens kiekis apsaugo ir nuo apnašų rinkimosi ant lęšio paviršiaus.

Puikiai tinka jautrioms ir pavargusioms akims

Šie lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems jautrias akis, taip pat tiems, kurių akys yra nuolat dirginamos ir pervargsta dirbant. Dėl didelio deguonies pralaidumo šiuos lęšius galima nešioti ir prailginai, neišsiimant iki 6 parų. Prieš pradedant prailgintai nešioti kontaktinius lęšius būtina pasitarti su akių priežiūros specialistu.

Nenešiokite lęšių ilgiau nei nurodyta

Rekomenduotina lęšių nešiojimo trukmė yra nustatoma gamintojo, atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių lęšiai gaminami, ir atsparumą apnašų rinkimuisi ant lęšio paviršiaus. Dėl savo pačių patogumo ir akių būklės lęšius visada reikia keisti nešiojimo terminui pasibaigus. Laikykitės akių gydytojo duotų nurodymų ir akys išliks sveikos ilgiau.

Atributai
Gamintojas: Johnson and Johnson
BC: 8.80, 8.40
Pakuotės dydis: 12 lęšių
DIA: 14.00
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Deguonies pralaidumas: 147 Dk/t
Vandens kiekis: 38%
Prekės pavadinimas: Acuvue Oasys
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
Lęšių medžiaga: Senofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
UV filtras : Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarūs

TopVue Premium (12 lęšių)

Prekyboje
  • UV filtras
  • Didelis vandens kiekis
  • Pinigų grąžinimo garantija
Kaina tik: €33.49
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

98%
225 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (2)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Irma

Na bent jau mano akims sitie daug patogiau jauciasi nei Biofinity. Su Biofinity as amziais jauciu krastelius ir ziauriai nervina!

Giedre

Geri!!! Pagal gydytoju rekomendacijas kitus pirkdavau, bet praeita karta isdrisau paeksperimentuoti. Budama jautriu akiu net labai stengdamasi beveik ju nejauciu.