1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 lęšių)

€24.89
95% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 21.10. Stock day info: Tomorrow 21. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€24.89
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Vienadieniai lęšiai 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism

Šie vienadieniai toriniai lęšiai yra naujas gamintojo Johnson and Johnson produktas 1 Day Acuvue Moist kontaktinių lęšių serijoje. Šie lęšiai išsiskiria naujovišku dizainu ir LACREON™ technologija, dėl kurios šie lęšiai leidžia rinktis iš daugiausiai skirtingų parametrų, lyginant su visais kitais rinkoje esančiais vienadieniais toriniais lęšiais. Gamintojo teigimu, šiais lęšiais nuo pat pirmo pabandymo yra patenkinti 95% nešiotojų.

Lęšiai 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism parduodami ir 90 lęšių pakuotėje už mažesnę kainą.Daily acuvue lenses for astigmatism - lacreon technology

LACREON™ technologija

Lęšiai 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism gaminami naudojant LACREON™ technologiją, kuri lęšį praturtina į natūralias ašaras panašiomis drėkinamosiomis medžiagomis. Dėl šios technologijos akys išlieka drėgnos ir jaučiasi patogiai iki pat vakaro.

ASD technologija

Accelerated stabilisation design Unikali keturių taškų stabilizavimo sistema naudoja mirksint atsirandantį spaudimą, todėl lęšis ant akies visada laikysis ten, kur ir turi būti. Kadangi lęšis visada laikysis tobulai nugulęs ant akies obuolio, regėjimas bus nepriekaištingas nuo ryto iki vakaro.

Patogumas ir apsauga nuo UV spindulių

Nešiodami 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism kontaktinius lęšius visada jausitės patogiai ir būsite apsaugotas nuo žalingų UVA ir UVB spindulių. Šie lęšiai yra pirmieji toriniai vienadieniai lęšiai rinkoje aprūpinti filtru nuo UV spindulių. Pasak gamintojo, 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism lęšiai apsaugo nuo 85% UVA ir nuo 98% UVB spindulių. Ant lęšių yra ir indikatorius, nurodantis vidinę ir išorinę puses.

Atributai
Gamintojas: Johnson and Johnson
DIA: 14.50
BC: 8.50
Pakuotės dydis: 30 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Prekės pavadinimas: 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 23,7 Dk/t
Vandens kiekis: 58%
Lęšių medžiaga: Etafilcon A
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.25
Stiprumo amplitudė: nuo -9.00 iki +4.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

95%
227 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Joana

Jau antrą kartą užsakiau, nes labai patiko lęšių kokybė ir labai greitas pristatymas. Nudžiugino dovanėlė. Būtinai užsakysiu ir kitą kartą. Ačiū!

Atsakymas

info@alensa.lt

Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Stengiamės, kiek tik galime, kad mūsų klientai būtų patenkinti 🙂